Wybierz producenta

  • Aqua-Trend
  • Aquaforest
  • Grotech
  • Jebao
  • Kent Marine
  • Pacyfic Sun
  • Zetlight

Lampa Zetlight SHIELDO ZS7000 - 170W Marine

Nowy produkt

SHIELDO to nowoczesna lampa akwarystyczna stworzona przez specjalistów z firmy Zetlight. Model ten przystosowany jest do pracy z akwariami morskimi, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wysokiej jakości światło LED. Lampa SHIELDO generuje strumień świetlny o mocy aż 170W, dzięki zastosowaniu różnobarwnych diod i specjalnego systemu soczewek zapewnia szerokie spektum i idealny rozkład światła.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 243 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 243 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 48,60 zł.


2 439,02 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W lampie SHIELDO zastosowanych zostało aż 8 zróżnicowanych kolorystycznie rodzajow diod. Dzięki temu światło przez nie generowane ma bardzo szerokie spektrum optymalne zarówno dla korali miękkich jak i SPS. Dwa rodzaje soczewek o specjalnie ukształtowanych przekrojach dbają o maksymalne wykorzystanie i najlepszy rozkład światła.

SHIELDO wyposażono w inteligenty system chłodzenia. Wydajny radiator, duży, centralny wentylator oraz czujnik dbają o to by lampa pracowała w optymalnej temperaturze, co bezpośrednio wpływa na jej żywotność. 

Najważniejszą cechą lampy SHIELDO jest fakt możliwości niemal dowolnego dostosowania natężenia światła i kolorystyki do potrzeb zbiornika. Natężenia światła każdej grupy diod można wybierać z zakresu 0-100%. Kontroler dołączony do zestawu pozwala na zaprogramowanie pięciu pór dnia: wschodu słońca, poranka, zenit, zachód słońca, wieczór. Za oświetlenie nocne odpowiada listwa oświetleniowa ciągnąca się na całej długości lampy. Wszytkie opcje wywoływane są automatycznie lub za pomocą pilota .

Spośród zaawansowanych opcji kontrolera znajdziemy kilka interesujących trybów pracy. Lampa potrafi naśladować przejścia chmur (w pełni automatycznie) poprzez płynne przygaszanie kolejnych diod oraz odwzorować fazy księżyca w trybie nocnym. Mozliwe jest również wywołanie trybu oddającego efekty świetlne burzy. Zainstalowany również został tryb aklimatyzacyjny, który dzięki odpowiedniemu stopniowaniu natężenia światła pomaga przetrwać trudne pierwsze dni nowym zwierzętom (lampa automatycznie przez 10 dni będzie stopniowo zwiększała swoje natężenie). Model SHIELDO posiada wbudowany kalendarz na podstawie którego dostosowuje prarametry swojej pracy aby zachować maksymalne podobieństwo do warunków naturalnych (lampa przez 365 dni w roku będzie automatycznie odwzorowywała naturalne warunki w oceanie)

Nowoczesny i dopracowany design modelu SHIELDO nie przeszkodził w zastosowaniu praktycznych rozwiązań. Lampę tą można zamontawać na krawędziach akwarium dzięki regulowanym na długość i wysokość nóżkom lub podwiesić nad taflą wody za pomocą specjalnych linek. Elegancki wygląd nie pozwoli przejść obok niej obojętnie i będzie stanowił ozdobę każdego akwarium.

Dane techniczne:
Moc: 170W (8800 lumenów)
Diody:
białe: 12000k (8szt)
B1  (niebieskie): 450-460nm (2szt)
B2  (niebieskie):460-465nm (2szt)
BG1 (niebiesko-zielone): 465-535nm (2szt)
BG2 (niebiesko-zielone): 450-520nm (2szt)
BV1 (niebiesko-fioletowe): 380-455nm (2szt)
BV2 (niebiesko-fioletowe): 410-465nm (2szt)
R (czerwone): 620-630nm (16szt)
Wymiary: 69x28x5,5 cm (długość x szerokość x wysokość) 

Cena dotyczy jednej sztuki. Dostępny w sprzedaży w naszym sklepie. Kup u nas, zawsze sprzedajemy produkty najwyższej jakości.

30 Polecamy również