Wybierz producenta

  • Aqua-Trend
  • Aquaforest
  • Grotech
  • Jebao
  • Kent Marine
  • Pacyfic Sun
  • Zetlight

Jebao DCT-6000 z kontrolerem

Nowy produkt

Pompa Jebao DCT-6000 z kontrolerem dostępna w sprzedaży w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Kup u nas. Akwarystyka Morska

 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 6,40 zł.


325,20 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DC-6000 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja DCT-6000 nie zawiera żadnego elementu wykonanego z miedzi. Pompa posiada automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzyko związanych z tym awarii. Dodatkowo urządzenie posiada mechanizm odcinający zasilanie pompy w razie zablokowania wirnika.

Za pomocą kontrolera pompy DCT-6000 możliwe jest ustawienie wydajności z jaką pracuje urządzenie na poziomie 1900 - 6000l. Kontroler posiada również funkcję FEED przerywającą pracę pompy na 10 minut.

Najważniejsze różnice pomiędzy pompami z serii DC a DCT
- umieszczenie całej elektroniki w sterowniku zewnętrznym. To rozwiązanie daje dużo większe możliwości podczas jakiejkolwiek awarii - nie ma konieczności wymiany całej pompy.
- sterownik z 10 stopniową regulacją
- większa kultura pracy 

 
JEBAO zmienia nazwę na JECOD (Jebao ECOlogical Design)


Dane techniczne:
Moc: 42W
Wydajność: 1900-6000l/h (w 10 poziomach)
Maksymalne podnoszenie słupa wody: 3,8m
Wymiary: 182x104x128mm (dł. x szer. x wys.)

Cena dotyczy jednej sztuki. Dostępny w sprzedaży w naszym sklepie. Kup u nas zawsze sprzedajemy produkty najwyższej jakości i zdrowe zwierzęta po kwarantannie.

30 Polecamy również